Наскоро  в град Силистра ПП СДС преучреди своя общински клуб с

...
Наскоро  в град Силистра ПП СДС преучреди своя общински клуб с
Коментари Харесай

СДС-Силистра ще участва в „Местни избори – 2023“ със самостоятелна съветническа листа

Наскоро  в град Силистра Политическа партия Съюз на демократичните сили преучреди своя общински клуб с близо тридесет членове, с наклонност на повишаване в навечерието на „ Местни избори – 2023 “, в които партията ще взе участие със независима листа от претенденти за общински съветници. По този метод се  дава сериозна поръчка за възвръщането на партията със свои представители в органа за локално самоуправление – Общински съвет – Силистра, както и в обществено-политическия живот на община Силистра, респективно и в региона!

Очакванията са листата за общински съветници, измежду които и хора с потвърдени в своята професионална област качества, да притегли вниманието и на други авторитетни персони, както и на необятен кръг от гласоподаватели. Местният парламент има нужда от достоверни представители на Съюз на демократичните сили – партията, която първа застана в България зад знамето на демокрацията след политическите промени преди повече от три десетилетия В миналото Политическа партия Съюз на демократичните сили е имала на два пъти кметове на община Силистра, както и в продължение на няколко мандата е била с трайно наличие в локалния законодателен орган.

В мажоритарния кметски избор в община Силистра Политическа партия Съюз на демократичните сили ще застане зад претендента за кмет на община Силистра, както и зад претендентите на партията за кметове на обитаеми места на Политическа партия ГЕРБ, по Решение на локалната конструкция. За идните избори към този момент е отворен за деятели и гости Клуб на Съюз на демократичните сили, намиращ се на бул. „ Македония “ №90, който работи от 15 до 20 ч., а след 29 септември, когато стартира предизборната акция – и в часовете преди обяд. След отриването на клуба, на което гостува д-р Янко Станев – заместник-председател на централата на Съюз на демократичните сили в София, той написа в профила си във Facebook: „ И в Силистра имаме клуб на Съюз на демократичните сили. Да е честито и триумф на изборите! “.

По мотив откриването водачът на локалната конструкция на Съюз на демократичните сили в Силистра Красимир Димитров съобщи в наличието на доктор Станев и на народния представител от Съюз на демократичните сили Медиха Хамза: „ Благодаря Ви, другари и съидейници, България има потребност от Съюз на демократичните сили и от Вас!  Форматът на Европейската национална партия, като модел за съдействие на десните партии и на дясноцентристкия модел на развиване на България, е без конкуренция. Нашата цел е да увеличим приноса си в политиката на локално и на национално равнище. Заедно ще успеем да сбъднем фантазиите на своите деца, родители съидейници и другари. Пред нас стои предизвикването да успеем на локалните избори и съм уверен, че дружно ще реализираме положителни резултати, каквито не сме имали през последните години “.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР